Търговски консултант

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.
За един от нашите клиенти - международна компания в строителния сектор, търсим да назначим Tърговски консултант:

Задължения и отговорност:
- Създаване и развитие на дългосрочни отношения с клиенти в сферата на
енергетиката и промишлеността;
- Организиране на срещи с цел причличане на нови клиенти и повишаване на
продажбите на продуктите и услугите на компанията;
- Предоставяне на презентации, демонстрации и обучение на клиенти относно
продукти, услуги и приложения;
- Развитие на поставените цели и постижение на поставените таргети;
- Отчитане на дейностите и проследяване на текущите резултати.

Изисквания:
- Отлично ниво на владеене на английски език;
- 3+ години опит в сферата на продажбите, на подобна позиция;
- Диплома за завършено висше образование в сферата на продажбите,
енергетиката, строителството или друга релевантна сфера;
- Опит в развиването на партньорски взаимоотношения с клиенти;
- Силни аналитични умения и стратегическо мислене;
- Добри умения за планиране и управление на времето;
- Отлични комуникационни умение;
- Умения за убеждаване и ориентира;
- Шофьорска книжка;
*** Позицията включва активно пътуване из страната.

Нашия клиент предлага:
- Отлични възможности за развитие и растеж в компанията;
- Добро възнаграждение + бонус схема;
- Социален пакет – допълнително здравно осигуряване, застраховка, ваучери.
- Служебен автомобил.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата SHL_TRO).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Услугата за кандидата е напълно безплатна! Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

14.10.2021

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК