Търговски представител

Фирма, предлагаща семена, торове и препарати за растителна защита, търси да назначи мотивиран специалист за позицията - Търговски представител

Основни отговорности:

• Отлично познаване на продуктовата листа на фирмата.
• Поддържане на ефективни взаимоотношения с настоящите и привличане на нови клиенти от региона в изпълнение на търговската стратегия на компанията
• Идентифициране на пазарните нужди
• Консултиране на клиентите за възможностите и приложението на предлаганите продукти
• Постигане на поставените цели за обем продажби и пазарно развитие
• Поддържане, следене и актуализация на клиентска база данни
• Водене на преговори, изготвяне на оферти и сключване на договори с клиенти
• Изготвяне на планове, анализи и ежедневни и ежемесечни отчети, свързани с търговската дейност

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
агроном

Специални умения:
Изисквания за позицията: • Висше агрономическо образование • Търговски усет и желание за дългосрочно развитие • Опит в продажбите – минимум 2 години • Отлични комуникационни и презентационни умения • Свидетелство за управление на МПС, категория B. • Владеенето на англииски език е предимство Компанията Ви предлага: • Възможност за дългосрочна реализация • Възнаграждение – основна заплата и бонусна схема • Встъпително и последващи регулярни продуктови обучения • Работа в подкрепяща среда с колеги професионалисти • Служебен автомобил и телефон Ако продажбите са Вашата страст - изпратете ни актуална снимка и CV и ние ще се свържем с Вас! Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

15.10.2021

Организация:

Bul Trading

Детайли за организацията:

Повече информация за Bul Trading може да получите ТУК