Мениджър "Продажби" - София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, водеща хранителна верига, търсим да назначим служител на длъжност:

Мениджър "Продажби" - Замразени Храни

Основни отговорности:
Ръководи работата на търговските сътрудници и търговските представители;
Отговаря за разширяване на каналите на дистрибуция на стоките с марка и за обогатяване на предлагания асортимент;
Грижи се за установяване и поддържане на дългосрочни отношения с доставчиците;
Планира, организира и контролира търговската дейност;
Прави предложения за подобряване и оптимизиране на цялостната работа на звеното;
Разработва бизнес планове за продажбено развитие и следи за постигането на заложените резултати.

Какво предлагат те:
Атрактивни условия на труд;
Бонусна система на база постигнати резултати;
Служебен автомобил и други социални придобивки;
Работа с продукти с високо качество;
Възможност за работа в установена компания, динамична и бързоразвиваща се среда;
Административна и социална подкрепа на високо равнище;
Позитивно и мотивиращо работно място.

Изисквания:
Завършено висше образование – икономика, търговия или друго подходящо такова;
Търговски и управленски опит в областта на търговията с бързооборотни стоки – поне 4 години;
Добри комуникативни, организационни и оперативни умения;
Компютърна грамотност;
Много добро ниво на английски език.

Ако мислите, че тази работа е за Вас, моля изпратете CV.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

18.10.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК