Регионален търговски представител - ингредиенти - София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Нашият партньор е установена компания, доставяща специализирани съставки за широка гама от потребителски продукти: храна, вино, козметика, парфюми, перилни препарати, хранителни добавки, фармацевтични продукти и инжекционни препарати. За тях търсим да назначим Регионален търговски представител с образование в сферата на хранителните технологии, земеделието, химията, химическото инженерство или от друга релевантна област.

Основни задължения:
Постигане на личните търговски цели и тези на компанията;
Повишаване на броя активни клиенти;
Успешно лансиране, количествено и качествено на нови продукти и гами от продукти;
Създаване на дългосрочни партньорски отношения с ключовите клиенти на компанията;
Следене на пазара и конкуренцията в сферата;
Активно следене на резултатите на своите клиенти с цел разширяване на тяхното потребление/поръчки.

Компанията предлага:
Трудов безсрочен договор;
Атрактивни условия (твърда заплата + стимулиращи бонуси);
Служебен автомобил, таблет и телефон;
Работа в динамична и конкурентна среда;
Възможност за развитие в международна компания лидер в сферата си.

Основни изисквания:
Завършено висше образование в сферата на хранителните технологии, земеделието, химията, химическото инженерство или друго релевантно ще се счита за предимство;
Предходен релевантен опит в В2В търговията;
Отлични комуникативни умения и търговски усет при работата с клиенти;
Английски език на много добро ниво;
Лична мотивация за постигане на високи резултати;
Компютърна грамотност (MS Office) и активна шофьорска книжка.
Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

09.12.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК