Продавач - консултант в шоурум - Пловдив

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, лидер в онлайн търговията, търсим:

Продавач - консултант в шоурум

Основни отговорности:

Предоставяне на експертни съвети за гамата от предлагани продукти;
Проверка за наличности на продуктите;
Представяне на условия и видове транспорт;
Информация за допълнителни гаранции и услуги;
Информация относно технически характеристики.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение и бонусна схема;
Работа на пълен работен ден, при предварително уговорен график на смени;
Трудов договор, сигурност и коректност по отношение на възнаграждението;
Допълнително здравно застраховане;
Работа в млад и отговорен колектив;
Възможност за професионално развитие в компанията

Изисквания:
Висше образование (завършено или в процес на учене);
Технически познания и опит в продажбите на различен вид продукти;
Владеене на английски език – средно ниво;
Напреднало ниво на познания за офис пакет Microsoft Office;
Отлични комуникативни умения, проактивност и умения за вземане на решения;
Работа в екип и умение за справяне в стресови ситуации;
Изкарани курсове в областта на техниките за продажби или комуникация ще са предимство

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.10.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК