Специалист Предпродажбен процес – гр. Бургас

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Корпоративни продажби ние търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция Специалист Предпродажбен процес.

ОТГОВОРНОСТИ

Консултира в технически аспект търговските екипи на Vivacom
Изготвя проекти за предоставяне на услуги за достъп до Интернет, предаване на данни, гласови услуги и комплексни решения
Презентира на крайните корпоративни клиенти на Vivacom продукти, услуги и решения, включващи телефонни услуги, услуги за достъп до Интернет и услуги за предаване на данни
Проследява и координира процеса по изграждане на предлаганите услуги до реалният им старт на функциониране при крайните корпоративни клиенти на Vivacom
Изготвя технически доклади включващи High Level Design на предоставените мрежи за предаване на данни съобразно изискванията на крайните Бизнес и Корпоративни клиенти на Vivacom
В ролята на технически експерт участва в изготвянето на техническа документация съвместно с отдел Търгове и специални проекти по тръжни процедури, съобразно изискванията в тръжната документация

ИЗИСКВАНИЯ

Висше техническо образование и/ или квалификация по маркетинг
Познания в сферата на телекомуникационни мрежи и технологии – Интернет, VPN, адресация; Ethernet, TCP/IP и други
Компютърна грамотност – MS Word, Excel, Power Point
Добро владеене на английски език
Комуникативност, аналитичност и организационни умения
Шофьорска книжка – категория B

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
Развитие в сферата на професионалните услуги за пренос на данни и специални клиентски решения

Начин на кандидатстване Моля натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография, мотивационно писмо и препоръказа позициятане по-късно от 3 ноември 2021г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

25.11.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК