Складов служител за ел. материали

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща една от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.
За наш клиент, голяма логистична база намираща се в района на МОЛ “PARADISE” търсим да назначим отговорен и мотивиран човек на позиция:

Складов служител ел. материали

Вашите отговорности:
• Работа с клиенти;
• Работа с касов апарат и пост терминал;
• Приема, складира и товари стоки и материали;
• Следи за точно и своевременно изпълнение на заявките ;
• Участва в подготовката на поръчки и поддръжка складовите площи;

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Отговорност и организираност;
• Прецизност и спазване на поставените задачи в срок;
• Умения за работа в екип;

Какво ще Ви предложим:
• Работа в модерна база;
• Регламентирано работно време;
• Възможност за обучение и развитие;
• Заплащане на осигуровки върху пълната заплата;

СиТийм ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

01.11.2021

Организация:

CTeam

Детайли за организацията:

Повече информация за CTeam може да получите ТУК