Специалист „Продажби спестовни и инвестиционни продукти“ - Враца

Описание

Основни задължения:
• Обслужване на настоящи клиенти, ползващи спестовни и инвестиционни продукти и привличане на нови потенциални клиенти чрез популяризиране на спестовните и инвестиционни продукти, предлагани от Банката и дружествата, част от група ОТП;
• Следене за изпълнението на персоналните си цели по продаваните спестовни и инвестиционни продукти;
• Съдействие, консултиране и подпомагане на другите банкови служители във връзка с инвестиционните продукти на Банката;
• Отговорност за поддържането на клиентските досиета;
• Организиране и участие в срещи с клиенти на поделението;
• Изготвяне на предложения за разработването на нови инвестиционни продукти по специфични нужди на база запитвания и интерес от клиенти;
• Осъществява активен маркетинг на инвестиционните продукти, предлагани от Банка ДСК с цел тяхното популяризиране и разпознаване на пазара.

Изисквания за заемане на длъжността:
• Образование – висше, образователно – квалификационна степен „бакалавър”;
• Професионален опит – трудов стаж в банкова или финансова институция;
• Много добра компютърна грамотност – работа с приложения на Microsoft Office;
• Познания в областта на банковото дело в страната и чужбина. Специални познания в областта на инвестиционното банкиране;
• Ползване на английски или друг западен език писмено и говоримо ще се счита за предимство;
• Да се припознава, разбира и прилага ценностите на Банка ДСК – екипен дух, фокус върху клиента, отговорност и ангажираност.
Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
• Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
• Подробна автобиография /CV/ на български език;
• Актуална снимка;
• Мотивационно писмо.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

03.04.2023

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК