Служител Разнос на авточасти - Варна

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър България търси за своя клиент – утвърдена на пазара компания, в сферата на търговията с авточасти, амбициозен и активен кандидат за позицията

Служител Разнос на авточасти

Подходящият кандидат притежава:
Релевантно образование и техническа грамотност;
Опит в разноса на авточасти, аксесоари, масла или сходни продукти ;
Комуникативност и добра презентация и отношение към клиента;
Хъс и енергия за работа;
Сериозно отношение към работата и желание за развитие;
Чиста шофьорка книжка и възможност за активно пътуване в повереният регионт;
Компютърна грамотност;

Основни отговорности за позицията:
Подготвя и разнася поръчки на клиенти в региона на Варна и Добрич;
Поддържа контакт с клиентите след извършване на продажбата;
Проучва и анализира пазара – допълва и актуализира базата данни с клиенти, информация за конкурентни активности и др.;
Дава конкретни предложения относно оптимизиране на работния процес и подхода към пазара;
Изготвя справки и анализи във връзка с извършваната дейност в региона;

В замяна компанията предлага коректно отношение,много добро заплащане, работа в екип от професионалисти и отлични възможности за развитие.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV на български език. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с

одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер №2033/ 20.04.2016г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК