Младши консултант на недвижими имоти- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

На мнение си, че брокерите са измамници и манипулатори?
Смяташ, че са лишени от ценности и преследват единствено собствените си интереси и успехи?

Тогава нека те срещнем с компанията, която разбива митовете и учи хората си как да бъдат истински консултанти, в услуга на своите клиенти и своето кариерно бъдеще.
Ако ти си млад и амбициозен, искаш да се развиваш като професионалист в сферата на недвижимите имоти и търсиш мотивираща среда за работа …

… ние сме твоят билет за сбъднати желания!

Задачи и отговорности:
Активно участие в търсенето и набирането на купувачи и наематели;
Организиране и провеждане на огледи и консултации;
Водене на срещи и преговори с клиенти;
Изготвяне на оферти и сключване на сделки;
Поддържане на дълготрайни отношения с клиентите на компанията.

Компанията предлага:
Стандартно работно време;
Възнаграждение, което се актуализира според постигнатите резултати;
Бонуси, базирани на индивидуалното представяне;
Възможност за кариерно израстване и изграждане на собствен екип;
Първокласни обучения от световнопризнати професионалисти;
Служебен телефон и лаптоп;
Колектив, който ще те подкрепя и стимулира;
Сигурни и дългосрочни трудови взаимоотношения;
Динамична работна среда с иновативни практики.

Изисквания:
Опит в наемите или продажбите на имоти е предимство;
Владеене на Английски език /писмено и говоримо/ - В2/С1.
Предприемчивост и целеустременост за постигане на високи резултати;
Висока лична мотивация за кариерно развитие в сферата;
Харизматична и уверена личност, готова за работа в динамична среда;
Отлични умения за комуникация и водене на преговори.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК