Търговски Представител - С опит в полиграфията- София

Силно мотивирани ли сте и искате да получите толкова много от кариерата си, колкото влагате? Ако търсите позиция, в която ще имате възможност да се развивате, да напредвате и да бъдете възнаградени, тогава това може да бъде перфектен ход в кариерата за Вас !

В ManpowerGroup вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

Търговски Представител - С опит в полиграфията

Задълженията Ви ще включват:

Отговаря само за съществуващи вече клиенти;
Обслужва прецизно и коректно постоянните клиенти;
Приема поръчки;
Изготвя и изпраща оферти;
Договаря цени с постоянните клиенти;
Изпраща промоционални ценови предложения на клиенти;
Договаря срокове за изпълнението на поръчките.

Вие притежавате:

Минимум една година търговски опит;
Задължителен опит в сферата на полиграфията;
Икономическо образование;
Отлични комуникативни умения;
Добра компютърна грамотност;
Организираност и аналитичност.

Предложението на компанията:

Конкурентно възнаграждение;
Бонусна схема;
Мулти Спорт карта;
Масаж;
Тийм билдинги;
Вътрешнофирмени обучения

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.10.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК