Регионален Мениджър Продажби - Варна

Менпауър България търси за свой клиент, търговска компания,с национално покритие,опитен и активен професионалист за позиция:

Регионален Мениджър Продажби

Основни отговорности:

- Изготвяне и прилагане на месечни и годишни планове за развитие на поверения регион;
- Осъществяване на контакти, изграждане и поддържане на клиентска мрежа; Управление на взаимоотношенията с клиентите и партньорите в региона, според политиката на компанията.
- Проучване на нуждите на клиентите и изготвяне на предложения от продуктовото портфолио на компанията;
- Съгласуване на условия и изготвяне на търговски оферти, сключване на договори за продажби;
- Въвеждане, проследяване и контрол върху ефетивното изпълнение на маркетинговата стратегия на фирмата;
- Управление на документооборота и оперативно управление на паричният поток в региона на действие;
- Ръководене и развитие на екип от търговски представители в региона;
- Изготвяне на отчети за дейността и региона и даване на предложения за подобряване и оптимизация на работните процеси;

Изисквания за позицията:

- Висше образование;
- Опит в областа на продажбите– минимум 5 години; С предимство в областта на бързооборотните стоки или агро сектора;
- Опит на мениджърска позиция в областта на търговията – минимум 3 години;
- Отлична комуникация и умения за презентиране;
- Инициативност ориентираност към постигане на резултати;
- Компютърна грамотност – MS Office;
- Шофьорска книжка и опит в шофирането; Готовност за пътувания в поверения регион.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпратете ни Вашата детайлна автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглежданиконфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № № 2033 / 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК