Технически сътрудник

Търсим нов колега, който да подпомага процесите в нашата развойна дейност

На тази позиция основните отговорности са :
- Участие в разработката и развитието на моделната гама на DRAG Bicycles
- Работа с техническа документация
- Директна работа с доставчици от чужбина. Оформяне на поръчки и запитвания.
- Участие в планирането на производствения цикъл и снабдяването с компоненти

Какво очакваме от Вас

- Прецизност при обработване на данни и документи и способност за синтезиране на информация
- Познания във велосипедната индустрия и следене на тенденциите в областта
- Развита техническа обща култура
- Владеене на MS Excel на ниво напреднал потребител
- Отлична организираност и съблюдаване на срокове при работа
- Ефективна комуникация с колеги и партньори
- Много добро ниво на английски език - в работния процес преобладава писмена комуникация

Предимства:
- Предишен опит в производствения сектор
- Предишен опит във велосипедната индустрия

Ние предлагаме:
- Възможност за гъвкаво работно време
- Възможност за реализация в утвърдена българска фирма с международно успешни и атрактивни продукти;
- Работа в перспективен сектор, който е екологично и икономически устойчив
- Възможност за допълнителна квалификация и обучение
- Адекватно заплащане и социални придобивки

Ако отговаряте на изискванията и това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и актуална снимка.

Благодарим на всички кандидати, но само одобрените по документи ще бъдат поканени на събеседване. Гарантирана е пълна конфиденциалност на всички кандидатури и тяхната обработка е в пълно съответствие с Регламентът за защита на личните данни - GDPR

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1700 лева на месец

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

жк Хиподрума бл 120 вх В, София1612

Дата:

18.11.2021

Организация:

velomania

Детайли за организацията:

Повече информация за velomania може да получите ТУК