Търговски представител Door-to-door – гр. София

Ние от Vivacom вярваме, че в една среда, в която хората са мотивирани и работят заедно с колегите си, ще открият своите силни страни. Ръководени от нашите основни ценности ние вярваме в хората и потенциала, който притежават. Ние се фокусираме върху работата в екип, фирмената култура и възможностите за кариерно развитие на всеки наш служител.

Ако ти си:
динамична личност
вярваш, че продажбите са не просто работа, а начин на живот
не се боиш от трудности и
умееш да постигаш резултати

Тогава ние ти предлагаме:
Твърдо възнаграждение и бонуси
5 дневна работна седмица - от понеделник до петък и почивка на официални празници
8 часов работен ден
Възможност за кариерно и личностно развитие
23 дни платен годишен отпуск
Ваучери за храна
Луксозен здравен пакет за теб и твоето семейство
Спортна карта
Отстъпки в над 150 търговски вериги в цялата страна

Твоите отговорности ще бъдат:
Реализираш директни продажби от портфолиото на Vivacom на домашен адрес на клиенти
Грижиш се лично за удовлетвореността на поверените ти клиенти
Спазваш корпоративна политика на компанията
Съдействаш при разрешаване на телекомуникационни казуси на клиентите съгласно вътрешните правила на компанията

Нaчин на кандидатстване
Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография и мотивационно писмо за позицията.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

БТК EАД, с ЕИК 831642181 е администратор на лични данни с рег.№ 0014414. Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закон за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. БТК EАД може да предоставя личните Ви данни на юридически и физически лица, на които са възложени действия и дейности във връзка с осъществяване на подбор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели, както и да бъдете уведомени преди първото разкриване на личните Ви данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

23.12.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК