Tърговски представител

Астрея е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги
консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се
увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – водеща международна компания в строителния сектор,
търсим да назначим целеустремен и мотивиран Търговски представител.

Изисквания към кандидатите:
- 3 + години опит на сходна позиция в сферата на продажбите;
- Мотивирана и комуникативна личност, с вродена способност за придобиване на нови знания;
- Опит в продажбите и подход към създаването на дълготрайни партньорски отношения;
- Силно развито аналитично и стратегическо мислене;
- Добро ниво на владеене на Английски език;
- Свитеделство за управление на МПС – категория B;
- Опит в индустриалния сектор ще се счита за предимство.

Задължения и отговорности:
- Активно осъществява комуникация с потенциални клиенти във връзка с
увеличаването на продажбите на компанията;
- Прилага иновативен подход при изграждането и поддържането на ефективни бизнес
отношения с клиентите в сферата на енергетиката и промишлеността;
- Създава и прилага маркетингови стратегии, като правилно подбира продуктовия асортимент и свързаните с него услуги, с цел развиване на бизнеса;
- Отчита дейностите и следи развитието на поставените цели;
- Представя презентации, демонстрации и обучение на клиентите относно продуктите, услугите и приложенията;
- Разпределя правилно времето и ресурсите, за да постигне максимални резултати;
- Спазва правилата, заповедите и инстукциите на компанията.

Нашият клиент предлага:
- Възможности за кариерно развитие в компанията;
- Стандартно работно време – понеделник - петък;
- Отлично възнаграждение;
- Отлични условия на труд.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да
посочите референтния номер на обявата SV_TPP).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Услугата за кандидата е
напълно безплатна! Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита
по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Пловдив

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

01.12.2021

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК