Организатор търговски обект - Сливен

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За нуждите на нашия клиент – търговска компания, търсим сериозен и мотивиран за работа специалист, който да се присъедини към екипа на позиция:

Организатор търговски обект

Вашите задължения:
Отговаря за приема, складирането и подреждането на стоките в търговския обект
Организиране на дейностите по етикиране на стоките и следене за добрия им търговски вид
Следене за правилното позициониране и мърчандайзинг на артикулите
Управление на екип от служители и разпределение на задачи
Организиране и координиране на работните процеси в търговския обект
Обслужване на клиенти

Изисквания за позицията:
Завършено средно или висше образование
Минимум 2 години сходен опит
Умения за управление на хора
Опит в работата с клиенти
Отлична комуникация
Инициативност, организираност и умение за вземане на решения
Готовност за работа на смени
Добри компютърни умения

Компанията предлага:
Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд
Конкурентно възнаграждение
Допълнителни социални придобивки
Дългосрочна ангажираност
Динамична атмосфера на работа и добри възможности за развитие и разгръщане на потенциала
Ако тази позиция звучи привлекателно за Вас и разпознавате себе си в написаното по-горе – моля изпратете ни своята детайлна автобиография на български език.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Сливен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

02.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК