Мениджър Връзки Премиум клиенти- Варна

Описание

Основни задължения:
Обслужване на съществуващи и привличане на нови клиенти в офисите и извън офисите на Банката, прилагайки индивидуален подход, дискретни и компетентни консултации, бързина при трансакции, кръстосани продажби на продукти на Банката и дъщерните ѝ дружества;
Осигуряване на качествено консултиране и обслужване на клиентите за задържането им като лоялни клиенти на Банката.

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – висше, с образователно-квалификационна степен "Бакалавър";
Професионален опит: минимум една година трудов стаж в областта на банковото дело и финансите или минимум една година стаж на подобна позиция в конкурентна банкова институция;
Опит в областта на продажбите, финансовите анализи и планирането;
Много добра компютърна грамотност;
Познания по западен език ще се считат за предимство.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие;
Ваучери за храна на стойност 200 лв.;
Карта "Мултиспорт" на преференциална цена;
Допълнително здравно осигуряване;
Преференциални условия за ипотечни кредити.

Необходими документи за кандидатстване:
CV

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

28.03.2024

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК