Главен Счетоводител- Враца

Желаете ли да се присъедините към екипа ни в ключова роля като Финансов контрольор? Търсим проактивен и амбициозен професионалист, който ще се ангажира с бюджетирането, анализите и стратегическото планиране на Международната Компания базирана в гр. Враца.

Главен Счетоводител

Отговорности:
Координиране на Бюджетирането: Сътрудничество с бизнес звена и централното управление за бюджетни процеси и прогнози.
Участие в Месечните и Годишни Завършвания: Съдействие при провеждане на месечни и годишни финансови завършвания и анализиране на резултатите.
Анализи и Презентации: Подготовка на анализи и презентации, представящи месечните и годишните резултати на компанията.
Инвестиционно Планиране: Изготвяне на приложения и процеси за инвестици.

Изисквания:
Образование: Магистърска степен в сферата на контролинга или финанси;
Софтуерни Умения: Отлични познания в MS Office (Excel, Word, Outlook) и умения в софтуер за планиране на ресурсите в предприятието. Квалифициран потребител на SAP CO, базови познания в SAP PP и FI.
Език: Пълна професионална владеене на английски език, както писмено, така и устно.
Присъединете се към нас и бъдете част от динамичната ни екипна среда, която поощрява лично и професионално развитие!

Какво предлага компанията:
Гъвкаво работно време
Мултиспорт карта;
Допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна;
Хибриден модел на работа;
Високо възнаграждение;
Бонус.

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

03.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК