СКЛАДОВ РАБОТНИК

“Вито Европа“ ООД е част от Vito Electric and Lighting Group. Със своите марки VITO и VITOONE, фирмата е лидер на пазара на продукти за осветление и електро материали. Офисът в София отговаря както за българския пазар, така и обслужва клиентите на фирмата в цяла Европа. Близо 30 години групата има опит в дизайна, производството и вноса на осветителни продукти.
Във връзка с разширяването на дейността на „Вито Европа“ ООД в България, както и разширяването на пазарите в Европа, търсим човек на позицията Складов работник

Отговорности:
Подготовка на поръчките
Пакетиране и експедиция
Подреждането на стоките в склада
Товаро-разтоварни дейности
Изисквания:
Средно образование
Организираност, дисциплинираност, отговорност
Опит на подобна позиция е предимство
Ние предлагаме:
Заплата 1550 - 1800 лв Бруто
Дългосрочна заетост
Трудов договор и заплащане на възнаграждението на 1во число за предишния месец
Отлична атмосфера и въвеждащо обучение
Работно облекло
Фиксирано работно време – от понеделник до петък (8:30 до 17:30 с включена обедна почивка 1 час)
Складът на фирмата се намира на бул. "Ботевградско шосе" 247 в складовата база на Транскапитал

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и по възможност актуална снимка. Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем за интервю само с кандидатите, одобрени по документи.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1550 до 1800 лева на месец

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.10.2022

Организация:

ВИТО ЕВРОПА

Детайли за организацията:

Повече информация за ВИТО ЕВРОПА може да получите ТУК