Търговски представител от 800 евро

В голяма международна компание спешно се изисква Мениджър работа с търговци

Изисквания:

- Работен опит е предимство;

- Умение и желание за грамотно водене на преговори и да се общуваш с клиента, да му предадеш необходимата информация;

- Високи комуникативни умения, граматически правилна реч, устойчиви на стрес;

- Активна позиция на живота, стремеж към результат;

- Шофьорска книжка;

- Готовност за работа в командировки.

Задължения:

- Активни продажби;

- Работа по презентации на територията на България;

- Консултиране на клиент, сключване на търговски договори, разтоварване, товарене на стоки;

- Работа със заинтересовани клиенти, за търсене и развитие на клиентска база отговоря допълнителен отдел.

Условия за работа:

- Работа с готова клиентска база;

- Пътническа работа;

- Възможност за професионално развитие и обучение с международни специалисти;

- Възможност за професионално и кариерно израстване;

- Заплата от 800 дол + възможност от първия месец да получавате по-високи заплати с % от продажбите.

Ако сте уверени в способностите си, искате да промените рутинната си среда и да опитате нещо ново - изпратете ни CV и очаквайте да се свържем с Вас.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

гр. София, p.c. 1619 р-н Витоша str. ул. Войводина могила № 52, ent. Б, ap. 11а

Дата:

21.04.2022

Организация:

Concord Sale

Детайли за организацията:

Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК