Шофьор

ЕТ „Явор Мирчев Комерс”, българска фирма, специализирана в производството и дистрибуцията на боза и безалкохолни напитки, търси да назначи шофьор с кат В.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Събира заявки от обектите и извършва доставките в срок
- Работи целенасочено и енергично за увеличаване продуктовия асортимент на фирмата в търговските обекти
- Грижа за поверените му МПС-та и отговорно шофиране.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит в търговията и дистрибуцията на бързооборотни стоки са предимство;
- Комуникативност, умение за работа с клиенти, съобразителност, както и самодисциплина;
- Шофьорска книжка кат. В

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Мотивиращо възнаграждение, коректни трудови взаимоотношения
- Възможност за работа в млад и амбициозен колектив
- 5-дневна работна седмица на пълен работен ден
- Обяд

Ако нашето предложение е интересно за Вас, моля изпратете CV с актуална снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София - Чепинци, Бивш Бригадирски Лагер

Дата:

26.04.2022

Организация:

Явор М.Комерс

Детайли за организацията:

Повече информация за Явор М.Комерс може да получите ТУК