Продавач-консултант в магазин за GSM аксесоари

Фирма PHONEZONA развива своята дейност в областта на вноса и търговията с аксесоари за мобилни устройства, търси да назначи продавач-консултант в новооткрития си магазина и град Горна Оряховица.

Ако и ти вярваш в това и си убеден, че можеш да ни помогнеш да станем по-добри във всичко, което правим, стани част от екипа на PHONEZONA.Ако смяташ ,че си подходящ да бъдеш лицето на нашата компания ,не се колебай да кандидатстваш ,за позицията продавач консултант в магазина ни в град Горна Оряховица.

Описание на длъжността: Осъществяване на контакт с клиентите на магазина и тяхното обслужване Осигуряване на пълна и коректна информация относно продуктите Участие в приемането на стоката, нейната подготовка и излагане в магазина От теб бихме очаквали само: да обичаш да продаваш да имаш амбицията да постигнеш повече да се вълнуваш от нови технологии да обичаш да общуваш с различни хора да не забравяш, да подкрепяш и своите колеги Квалификации Подход към клиентите и комуникативност Отговорност и коректност Желание за усъвършенстване и развитие Може да кандидатствате по тази обява изпратите актуална автобиография.

Основни задължения:

-Обслужване и консултиране на клиенти

-Подреждане и зареждане на стоки

-Следене за търговския вид на стоките

-Организираност и самодисциплина

-Комуникативност, умение за работа в екип

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

09.05.2022

Организация:

ФОН ЗОНА 1 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ФОН ЗОНА 1 ЕООД може да получите ТУК