Продавач-консултант - дневни смени (2/2)

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е компания, която се занимава с производство и дистрибуция на продукти за здравето, хранителни добавки и козметика, създадени с помощта на CBD технология:

Основни задължения:
Работа с каса/терминали за извършване на плащане;
Старание за качествено обслужване и консултиране на клиентите на магазина;
Спазване на добрите търговски практики в обекта;
Приемане на артикулите и тяхното позициониране в магазина;
Поставяне на стикери, етикети и цени на продуктите.

Компанията предлага:
Много добро стартово възнаграждение на пълни осигуровки + бонус на база резултати;
Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
Работа на график (без нощни смени);
Удобна локация в близост до метро;
Безсрочен трудов договор.

Изисквания към кандидата:
Отговорност, честност и лоялност;
Средно образование;
Умение за работа в екип;
Готовност за започване на работа в кратки срокове;
Предишен опит на сходна позиция ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ейч Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти
Фармацевтични продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.05.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК