Специалист „Продажби “с немски, френски, испански и италиански език

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоставянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в осем държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Във връзка с интензивното развитие и разширяване на наш клиент, търсим да назначим комуникативна и мотивирана личност в кол център, чиято дейност е свързана с продажбата на ИТ продукти.

Основни задължения:

● Да управлявате и координирате комуникацията с клиенти;
● Да стимулирате клиентския интерес чрез изтъкване на ползите от предлаганите продукти;
● Да прилагате успешни методи и практики на заложените таргети за обем на продажби;
● Да набирате и обучавате нови членове за Вашия екип.

Изисквания:

● Опит на сходна позиция;
● Отлични организационни и комуникативни умения;
● Добра компютърна грамотност;
● Подход към клиента, търпение, отзивчивост.

Ние ще ви предложим:

● Мотивиращо заплащане;
● Отлична работна среда в устойчиво развиваща се компания;
● Възможност за кариерно развитие;
● Вътрешнофирмени обучения.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите! Ще се радваме да се свържете с нас, ако тази обява представлява интерес за Вас, или имате близки или приятели, които биха се интересували.

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕТЕ ДА СЕ СВЪРЖЕТЕ С НАС НА СЛЕДНИТЕ ТЕЛЕФОНИ:

+359 882268375 – Илияна Андреева

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

18.05.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК