ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Ние сме млада фирма, която се занимава с внос и търговия на бързооборотни стоки. Предлагаме разнообразни стоки на много добре познати брандове. Можем да се похвалим с растеж и интензивен ръст на оборотите.
В тази връзка за град София, търсим амбициозен и енергичен колега за позицията ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.

ОТГОВОРНОСТИТЕ:
• Отговаря за изпълнението на целите за продажби в поверените му/й региони;
• Проучва пазара с цел разширяване и оптимизиране на клиентската мрежа;
• Работи за разширяване на пазарния дял на фирмата, като прилага индивидуален и иновативен подход в собствената работна зона;
Разпределя правилно времето и ресурсите си, за да постигне максимални резултати;
• Гарантира осъществяването на план – графика на продажбите и наличността на продуктите в обектите;
• Приема направените заявки от клиентите и съдейства за организация на доставките;
• Доставя стоките до клиентите веднъж/два пъти в седмицата;
• Управлява и следи за навременното събиране на вземания от клиенти;
• Отчита работата си на Управителя на фирмата.

ИЗИСКВАНИЯТА:
• Опит в търговията с бързооборотни стоки минимум 3 години;
• Завършено висше образование се разглежда с предимство;
• Отлично познаване на обектите в района на гр. София;
• Отлични умения за работа с клиенти и умения за водене на преговори;
• Отлични комуникативни умения;
• Отговорност, инициативност и самоорганизираност;
• Точност и коректност;
• Умения за работа в екип;
• Свидетелство за управление на МПС – кат. В;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Безсрочен трудов договор с пълни осигуровки;
• Много добро твърдо месечно възнаграждение;
• Отлична бонус система, обвързана с постигнати резултати;
• Служебен автомобил и служебен телефон;
• Възможност за развитие;
• Възможност за работа с водещи марки в бързооборотните стоки;
• Стандартно работно време с пет дневна работна седмица и гъвкаво работно време.

Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството, моля кандидатствайте като изпратите актуална автобиография със снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София 1750, ЖК. Младост 1, Йерусалим 8

Дата:

14.07.2022

Организация:

Бопромас ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Бопромас ЕООД може да получите ТУК