Продавач-консултант в магазин за алкохол и цигари

Магазин за алкохол и цигари разширява своя екип и предлага свободна позиция за длъжност: Продавач-консултант.
Локация: ж.к. Студентски град, в близост до магазин Кауфланд.
Изискванията ни са: опит на подобна позиция и желание за работа.

Основните задължения включват:
∙ Качество на извършената работа;
∙ Спазване на трудова дисциплина;
. Позитивна нагласа при обслужване на клиенти;

Предлагаме:
Трудов договор на пълен работен ден, осигуровки, годишен отпуск.
Работна седмица по предварително установен график, 8 /осем/ часови смени.
Атрактивно и навременно заплащане.
Работно място в град София.
Работа самостоятелно или в екип в приятна атмосфера.
Продуктови и фирмени обучения.
Бонус към основното възнаграждение: процент от оборота.

Кандидатстване:
Изпратете ни актуалната си автобиография или позвънете на тел. номер: 0883 700 541

Информацията, която получаваме от Вашата кандидатура е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Гарантираме, че използването и ще е само в рамките на подбора на кандидати. Очакваме ви.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1300 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, кв. Манастирски ливади, ул. Ралевица 56

Дата:

22.06.2022

Организация:

Карана ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Карана ООД може да получите ТУК