МЪРЧАНДАЙЗЕР (кв. Хаджи Димитър - ПРАКТИС)

Ако искаш да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията

МЪРЧАНДАЙЗЕР за продуктите на Оргахим АД в хипермаркет ПРАКТИС ,
СОФИЯ, Адрес: кв. Хаджи Димитър, ул. "Макгахан" 66.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
➤Работа на 8-часов работен ден, 5-дневна работна седмица, почивка: неделя и понеделник.
➤Работно време от 10.00 часа до 19.00 часа; (през лятото) ; от 9:00 до 18:00 ч. (през зимата);
➤Твърдо месечно възнаграждение + бонусна система обвързана с резултатите ;
➤Ваучери за храна отделно от заплатата;
➤Допълнително здравно осигуряване;
➤Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор и социални осигуровки;
➤Вътрешнофирмени обучения и възможност за професионално израстване;

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
➤Детайлно познава продуктовия каталог на дружеството и консултира клиентите относно свойствата, характеристиките и преимуществата на продуктите;
➤Изгражда и поддържа добри отношения и партньорство с клиентите на дружеството;
➤Участие в организацията и реализирането на промоционални акции и демонстрации;
➤Следи за наличността, външния вид и техническото обозначаване на стоките и мострите;
➤Поддържа добрата визуализация на продуктите и стандартите за подреждането и излагането им;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
➤Минимум 6 месеца търговски опит (мърчандайзер, промоутър, консултант и др.);
➤Опит в търговията с лаково бояджийски продукти ще се счита за сериозно предимство;
➤Отлични комуникативни умения, ориентираност към клиента;
➤Отговорност и самодисциплина;

За допълнителна информация : 0882 650 480, Десислава Ковачева, спец. Човешки ресурси

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Търговия /или друго/

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Промишлени продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Трети март 21

Дата:

11.08.2022

Организация:

Оргахим