СКЛАДОВ РАБОТНИК - БУЛ. ЕВРОПА № 176

Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията:

СКЛАДОВ РАБОТНИК /АДРЕС: БУЛ. ЕВРОПА № 176/

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
➤Участва в приемане и експедиране на стока;
➤Окомплектова заявки към крайни клиенти и редене на стока в склада ;
➤Извършва товаро-разтоварни дейности и вътрешно-складов транспорт посредством газокар и/или стакер, траспалетна количка.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
➤Редовно работно време - Понеделник-петък (8:30-17:00);
➤Твърдо месечно възнаграждение + бонусна система обвързана с резултатите ;
➤Увеличение на основната заплата след изтичане на изпитателния срок;
➤Допълнителна медицинска застраховка;
➤Допълнително пенсионно осигуряване за сметка на работодателя;
➤Ваучери за храна в размер на 80 лв./месец;
➤Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
➤Карта за спортни активности;
➤Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
➤Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.;
➤Безплатно придобиване на правоспособност за управление на мотокар;
➤Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор и социални осигуровки;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
➤Средно образование;
➤Организираност, бързина ;
➤Наличието на свидетелство за управление на мотокар ще се счита за конкурентно предимство.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
➤Актуална автобиография;

За допълнителна информация : 0882 650 480, Десислава Ковачева, спец. Човешки ресурси

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Трети март 21

Дата:

01.09.2022

Организация:

Оргахим

Детайли за организацията:

Повече информация за Оргахим може да получите ТУК