ОХРАНИТЕЛ за инкасов екип - регион Благоевград

Нашият клиент - „ДСК – Транс Секюрити“ ЕАД - е дружество създадено през 2002 г. и специализира в изграждането на технически системи за сигурност (СОТ, Видеонаблюдение, ПИС, системи за контрол на достъпа), както и гаранционното и следгаранционното им поддържане, за охрана и транспорт на ценни пратки, парични средства и товари, опериране на банкомати и охрана на обекти и имущество на физически и юридически лица.

Името на „ДСК-Транс Секюрити“ ЕАД означава професионализъм, почтеност, грижа за клиента и лоялност към служителите.

За обслужване на обекти в региона на Благоевград /Благоевград, Дупница, Кюстендил, Петрич, Гоце Делчев/ търсим Охранители за инкасов екип.

Подходящият кандидат за позицията трябва да притежава:

- Средно образование;
- Предишен опит на подобна позиция е предимство;
- Предимство имат хората с изкаран курс за безопасно боравене с оръжие и тези, които са били бивши служители в системата на МВР или военнослужещи.

Задълженията Ви ще включват:

- Обслужване на терминални устройства /АТМ/;
- Зареждане с касова наличност на терминални устройства /АТМ/;
- Отстраняване на технически проблеми на терминални устройства /АТМ/;
- Инкасиране на ценни пратки;
- Охрана на ценни пратки;

Дружеството предлага:

- Въвеждащо обучение;
- Постоянна работа на пълен работен ден;
- Трудов договор и осигуряване върху реалните доходи;
- Коректни трудови отношения;
- Отлично възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Бонусна система за допълнително заплащане при изпълнение на поставените задачи.

Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и желаете да станете част от екип от професионалисти, моля, изпратете, автобиография и актуална снимка.

Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Horizons е консултантска фирма с 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

05.01.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК