ТЪРГОВЕЦ - ПРЕДСТАВИТЕЛ- София

„Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип от експерти. В момента за наш клиент, търсим отговорни, организирани и инициативни личности за позицията:

ТЪРГОВЕЦ - ПРЕДСТАВИТЕЛ

Компанията предлага:
Атрактивна бонусна система;
Възможност за професионално усъвършенстване чрез регулярни фирмени обучения;
Много добро възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати;
Корпоративна култура, която насърчава иновациите и развитието;
Работа в сплотен и динамичен екип;
Възможност за старт с минимален предишен опит.

Изисквания за позицията:
Да обичате продажбите;
Да имате афинитет към изграждане на дългосрочни отношения с Вашите клиенти;
Да умеете да слушате активно;
Да притежавате познания в сферата на продажбите на услуги;
Да имате готовност да учите;
Да притежавате завършено висше образование.

Вашите отговорности ще включват:
Генериране на нови клиенти и идентификация на нови бизнес възможности;
Информиране на клиентите относно характеристиките и цените на услугите, както и консултация при запитване;
Активни продажби и сътрудничество с финансовия отдел, както и желание за постигане на резултати.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.09.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК