Експерт продажби Оперативен Лизинг на автомобили

Нашият клиент Аутотехника е официален вносител на SEAT и представител на една от най-големите компании за оперативен лизинг в България от 1996г.

Търсим професионалист, който да се присъедини към компанията на позиция

Основни задължения:

- Активно да привлича нови клиенти за компанията
- Да поддържа професионални контакти със съществуващите клиенти
- Да изготвя оферти според нуждите на клиентите и успешно да представя услугите на компанията
- Да участва в обучението на нови служители

Изисквания към успешния кандидат:

- Изявени търговски и презентационни умения
- Поне 3 години опит на подобна позиция
- Бакалавърска или магистърска степен в икономическа специалност
- Добро познаване на автомобилния пазар
- Отлично владеене на английски език

Компанията предлага:

- Атрактивно заплащане
- Ваучери за храна
- Възможности за кариерно израстване
- Обучения

Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и желаете да станете част от екип от професионалисти, моля, изпратете актуална автобиография НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.

Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Horizons е консултантска фирма с 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономика / финанси

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

12.10.2022

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК