Сътрудник Производство- Петрич

Нашият клиент Pharmaplast е египетска компания, която специализира в производството на медицински консумативи. Те имат голяма клиентска база в 85 страни по света.

За най-новата им локация в България търсим кандидати от региона на Югозападна България, за позиция:

Сътрудник Производство

Основни задължения:
Подпомага работата на ръководителя на отдел Конвертиране и операторите на машини. Следи за доставката на правилните суровини и материали и непрекъсната работа на машините. Сигнализира за големи аварии на машините. Следи качеството на произвежданите продукти. Спазва стриктно изискванията на Закона за здраве и безопасност и изискванията на СУК във фирмата.

Отговорности:

- Запознава се детайлно с получената поръчка за деня и отговаря за качествено и в срок изпълнение;
- Преглежда зареждането на нужните материали, указани в Производствената форма;
- Извършва запуск, регулировка на параметри и почистване на машините;
- Следи за спазването на производствените инструкции по операции;
- Следи за качеството на готовите изделия и предприема адекватни действия, в случай на лошо качество или проблем с машините;
- Извършва ремонти и настройки на машините;
- Обучава новите работници в сектора;
- Изпълнява законосъобразни разпореждания на прекия си ръководител;
- Следи и спазва изискванията на ЗБУТ;
- Следи и спазва изискванията на СУК;
- Спазва изискванията за вътрешния ред и всички нормативни документи, имащи отношение към неговата дейност;
- Неразгласява информация, станала му известна по време на работа, без разрешение на прекия му ръководител;

Изисквания:

- Основно или Средно образование;
- Опит в производствена дейност;
- Умения за работа с производствени машини;
- Сръчност и точност;
- Отговорност;
- Планова ефективност;
- Добро владеене на английски език.

Компанията предлага:

- Конкурентно заплащане и условия.
- Възможност да станете част от екипа на висококвалифицирани хора с много силен фокус върху индивидуалното развитие.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.
Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Horizons е консултантска фирма с 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

07.12.2022

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК