Консултант-продавач

Описание

КОНСУЛТАНТ - ПРОДАЖБИ за обект в кв. Драгалевци
Във връзка с динамичните темпове на развитие, Ледимпекс ООД, франчайзер на Office 1 Superstore, търси да назначи за обекта си в кв.Драгалевци,

СПЕЦИАЛИСТ "КОНСУЛТАНТ-ПРОДАЖБИ“

Вашите задължения ще бъдат:
* Директни и индиректни продажби на продукти и услуги в Офис 1 Суперстор.
* Контактува с клиенти в магазина и по телефона, приема и създава в ERP система поръчки и проследява изпълнението им;
* Работи активно с касов апарат и с интегрирана система за управление на бизнеса Microsoft Dymanics NAV 2009, въвежда информация, оферти, фактури.
* Работи с документи и процедури.
* Извършва касови операции и ежедневно приключва касовата наличност в системите на EasyPay;
* Предлага активно цялото портфолио на компанията, което включва „Канцеларски материали“, „Електроника“, „Мебели“.
* Утвърждаване на положителен имидж на търговската марка „Office 1 Superstore”.

От Вас очакваме:
* Отлични комуникативни и презентационни качества;
* Коректност и лоялност;
* Стремеж към нови знания и самоусъвършенстване.
* Много добро ниво на компютърна грамотност /MS Office и Windows/.
* Опит с продажбите по телефона (телемаркетинг) се счита за сериозно предимство;
* Опит на подобна позиция и познаване на MS Dynamics NAV е предимство

Ние предлагаме:
* Работно време-понеделник-петък 9.00/18.00. Събота и неделя - почивни дни. Празничните дни се почива.
* Перспективна работа в млад и амбициозен екип.
* Възможност за реализация в една от водещите компании на пазара.
* Добро стартово възнаграждение.
* Месечна бонусна схема..
* Преференциални условия за служители при закупуване на продукти от магазина.

Ако предизвикателствата Ви привличат и предложението ни Ви заинтригува, изпратете актуална автобиография и снимка.

МОЛЯ, ПОСОЧЕТЕ Ref.No. НА ОБЯВАТА, ЗА КОЯТО КАНДИДАТСТВАТЕ.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД.
Месторабота: София, кв. ДРАГАЛЕВЦИ

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Черковна 101

Дата:

31.10.2022

Организация:

Ледимпекс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ледимпекс ООД може да получите ТУК