Търговец на строителна и индустриална техника за боядисване

Спрейтех БГ, дистрибутор на професионална строителна и индустриална техника за боядисване, търси Търговец с Техническа насоченост в гр. София.

Отговорности:
- Поддържа контакт с настоящи и нови клиенти, като ги консултира при избора им на продукти и решения;
- Разширява клиентската база, намира нови клиенти;
- Презентира и демонстрира продуктите, изготвя оферти, води търговски преговори;
- Участва в монтажни дейности, пускове и обучения за работа с оборудването.

Изисквания:
- Техническо образование;
- Опит в активните продажби ; търговски опит в сферата на строителството / индустрията са предимство;
- Шофьорска книжка – задължителна ; готовност за чести пътувания в страната;
- Владеене на английски и/или немски език на работно ниво е предимство;
- Компютърна грамотност - Microsoft Office.
Търсим само кандидати, мотивирани за дългосрочна работа.

Фирмата предлага:
- Трудов договор ; 1800 лв нетна месечна заплата + 200 лв ваучери с възможност за развитие;
- Нормирано работно време /пон-пет 8ч30-17ч30/.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 2400 до 2600 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Свиленица 14, София

Дата:

29.11.2022

Организация:

Спрейтех БГ ООД