Технически сътрудник – търговски отдел

„Менпауър Груп“ е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Ако търсиш перспективна реализация, а не просто работа, и искаш да станеш част от високо специализиран екип от експерти, в момента за наш клиент, търсим отговорни, организирани и инициативни личности за позицията:

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение и бонусна система;
Служебен автомобил с възможност за ползване в извънработно време;
Служебен лаптоп и телефон;
Допълнителен социален пакет (ваучери за храна и за рожден ден, допълнително здравно осигуряване);
Възможност за обучение и запознаване с водещите тенденции в бранша;
Възможност за професионална реализация и развитие;
Динамична и предизвикателна работна среда;
Отлични условия на труд, коректни отношения и приятна работна атмосфера.

Задълженията ти ще вкючват:
Анализ на задания за проекти и изготвяне на КСС;
Съвместна работа при подбор на подходящи продукти (анализиране на силни и слаби страни и сравнение с конкурентните системи);
Техническа консултация на клиенти и партньори по възникнали казуси (обработка, монтаж и др.);
Техническа консултация и съвместна работа при презентации, срещи с архитекти и инвеститори по технически въпроси;
Работа със специализиран софтуер.

Изискванията към теб:
Техническо образование (висше или средно);
Предишен опит в сферата ще се счита за предимство;
Комптютърни и технически умения - Microsoft office, Autocad ще се счита за предимство;
Английски език на работно ниво;
Комуникативност, дипломатичност и умение за работа в екип.

Ако си припознал себе си в тези редове и искаш да работиш в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е твоето място! Ще се радваме да ни изпратиш твоето подробното CV.
Благодарим!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.11.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК