ОРГАНИЗАТОР РЕКЛАМНИ МАТЕРИАЛИ (не се изисква опит)- София

Описание

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

Направете кариера с ХоумМакс!

За нашия Централен офис в гр. София, кв.Враждебна, търсим ангажиран и мотивиран:

ОРГАНИЗАТОР РЕКЛАМНИ МАТЕРИАЛИ

Задължения и отговорности:
• Координира процесите на печат и разпространение на рекламна брошура
• Поръчва различни видове рекламни и деко материали
• Организира процесите на продуктово заснемане и последваща обработка на изображенията
• Работи съвместно с другите отдели на компанията и външни партньори
• Администрира съдържанието във вътрешните радио и ТВ платформи

Изисквания за заемане на длъжността:
• Компютърни умения- MS Office;
• Познаване на Adobe Photoshop ще се счита за предимство;
• Инициативност и проактивност;
• Прецизност и внимание към детайлите;

Ние Ви предлагаме:
• Разнообразна работа в отлична работна среда
• Възможност за развитие в един от най-динамичните сектори на пазара
• Работа в млад и динамичен екип
• Ваучери за храна на стойност 200 лв.
• Възможност за участие в програма Мултиспорт
• Карта за отстъпки в обектите на дружеството

Работното място е в гр. София, кв. Враждебна, бул. Владимир Вазов 83. Позицията е по заместване на служител в дългосрочно отсъствие.

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, моля, изпратете Вашата автобиография директно он-лайн.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

09.11.2022

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК