Продавач-консултант в магазин ZARA Serdika Center

От първия ден ще работиш в екип и мнението ти ще има значение. Ще развиваш уменията си и ще получаваш отговорности и задачи. Ще имаш всички инструменти на една ръка разстояние, за да надграждаш и да се развиваш.

Като продавач-консултант, основните задължения ще бъдат:
* Обслужване на клиентите на високо ниво
* Участие в работата на каса, приемането на доставка и организирането на складовите наличности по предварително определени стандарти
* Познаване на най-новите модни тенденции
* Зареждане, етикетиране, поставяне на аларми, закачалки и т.н.
* Следене на наличните артикули
* Разнасяне и подредба на артикулите в магазина
* Спазване на всички процедури за здраве и безопасност при работа

Това, което предлагаме е:
* Работа на непълен работен ден, с гъвкав график и възможност за промяна на часовете
* Освен конкурентна заплата, ще получиш и карта с 25% отстъпка за закупуване на най-новите модни артикули от всички наши брандове: Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home
* Един допълнителен ден платен отпуск за рождения ти ден
* Ваучери за храна
* Възможност за Мултиспорт карта
* Униформено облекло
* Обучение

Ти си любопитен, мотивиран и динамичен и можеш да допринесеш с нещо различно в екипа ни. Ти си креативен, инициативен и не се страхуваш от предизвикателства. Обичаш модата и си готов да постигаш резултати. Открояваш се в забързаната среда и работиш със също толкова талантливи хора като теб!

Вътрешните таланти са нашето най-голямо предимство и се гордеем с това, че предлагаме програми за обучение и развитие, онлайн платформи, в които ще намериш възможности за кариерно развитие, социални проекти, в които да се включиш и заедно да допринесем за по-добро общество .... и много повече!

Очакваме автобиография с актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, бул. Черни връх 51, Office Garden X, ет.5

Дата:

05.01.2023

Организация:

Ай Ти Екс България ЕООД

Повече информация за Ай Ти Екс България ЕООД може да получите ТУК