СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

Поради разширяване дейността на наш партньор търсим да назначим:

Основни отговорности за позицията:
•Участва в приемането на материали в склада;
•Организира правилното съхранение и разпределение на продукцията в складовото стопанство;
•Подготвя материали, според подадени клиентски заявки;
•Извършва товаро-разтоварни дейности с подемна техника.

Успешният кандидат притежава:
•Средно образование;
•Предишен опит като складов служител ще се счита за предимство;
•Свидетелство за управление на електрокар/мотокар – ще се счита за предимство, но не е задължително.

Компанията предлага:
•Дългосрочна заетост;
•Едносменен режим на работа;
•Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;
•Почивни дни на официалните празници за страната;
•Работно място в рамките на града;
•Допълнителен социален пакет.

Високо оценяваме Вашия интерес към компанията и очакваме да получим Вашата автобиография.

Станете част от нашия професионален екип!

За повече информация можете да се свържете директно с нас:
Елена Иванова - 0877 443 591

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Лиценз № 2450/08.02.2018 г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул България 88 офис 11

Дата:

16.11.2022

Организация:

Декра Арбейт България ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Декра Арбейт България ЕООД може да получите ТУК