Продавач-консултант 1700лв чисто

Описание

Основни длъжностни задължения са:

Посреща и обслужва клиенти в търговския обект и предлага информация и консултации във магазина на фирмата.:
Помага на клиентите при избора на стоки, като се съобразява с техните изисквания.
Поддържа работното си място в подходящ за работа с клиенти търговски вид.
Аранжира стоките на работното си място.
Преди отварянето и след затварянето за клиенти на магазина хигиенизира търговската площ на обекта.
При отсъствие на управителя приема доставки за заявени стоки и следи съответствието на поръчаните и доставените видове, марки и количества. Извършва заплащане на доставените стоки и приема съответните документи за това.
Информира управителя за повишен интерес от страна на клиентите към определени стоки и за изчерпване на складовите наличности.
Приема постъпили рекламации от клиенти и информира управителя на обекта за тях.
При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

Завършено средно образование
Вежливост при обслужване на клиентите
Умение за работа под напрежение
Опит на каса

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

1700лв чиста заплата
8 часов работен ден
Приятна атмосфера
Модерен интериор
20% отстъпка от цената във всичките ни магазини

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Средно управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 1850 до 2250 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.11.2022

Организация:

Господин Месар ЕООД

Повече информация за Господин Месар ЕООД може да получите ТУК