Външен търговец

Конкорд Сейл е международна компания с дейност в повече от 7 европейски
държави, има повече от 11 подразделения, а мащабът на компанията и
системата за подкрепа на служителите предлагат възможности за кариера в
различни области.
Основната цел и мисия на нашата компания е да подобри качеството на живота
на всеки. Предлаганите от нас продукти са първокласно масажно оборудване за
домашна употреба, без което е невъзможно да представим живота в
съвременния свят.

Изисквания:
Готовност за работа в екип;
Лесна комуникация с хора;
Опит в сферата на търговия;
Готовност за чести командировки;
Шофьорска книжка;
Отговорности:
• Предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията на
нашите клиенти (продажби по телефона не се извършват);
• Консултиране на клиенти ;
• Съдействие при решаване на различни въпроси;
• Регистриране на информация в базата данни;
Условия за работа:
• Заплата 1200 - 1500 лв (+ бонуси и възнаграждения );
• Офис в центъра на град София;
• Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика
с едни от най-добрите специалисти в тази сфера за сметка на фирмата;
• Възможности за професионално развитие

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

гр. София, p.c. 1619 р-н Витоша str. ул. Войводина могила № 52, ent. Б, ap. 11а

Дата:

17.11.2022

Организация:

Concord Sale

Детайли за организацията:

Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК