Търговски и Маркетинг мениджър

Бихме желали да обявим вълнуваща възможност да се присъедините към нашата компания с богат опит във вноса и доставката на хранителни продукти, предимно за големите вериги в страната.

Нуждаем се от Търговски и Маркетинг мениджър, който да обедини своите усилия с тези на дългогодишния ни екип от професионалисти.

Предишен опит в тази сфера е желателен, но не е задължителен.

Предлагаме стартово и последващо обучение за хора с търговски нюх и желание за развитие в областта.

Приятелска среда, където знанията и уменията са споделени и се насърчава индивидуалното професионално и личностно развитие.

Основни задължения:

-Директна комуникация с международни фирми-доставчици.

-Организиране на вноса на стоки до склада на компанията – подготовка на документи и организиране на транспорта и логистиката.

-Изготвяне на необходимите транспортни документи за превозването на стоки в страната.

-Поддържане на електронна комуникация с клиенти и доставчици на компанията.

-Проследяване на складовите наличности и подаване своевременно на поръчки към доставчиците с цел поддържане на оптимално ниво на зареденост.

-Проследяване на времетраенето на промоциите във големите вериги и организирането на доставка на необходимите количества стоки за този период.

-Възможност и желание за пътуване за участия в международни изложения и събития с цел среща и договаряне с потенциални доставчици.

-Анализ на данни и участие в развитието на настоящата и определяне на нови стратегии за растеж на компанията.

-Изпълняване на други, изникнали в хода на работата задачи, с цел изпълнение на основните задължения и подпомагане дейността на екипа като цяло.

Задължителни за позицията умения и знания:

-Владеене на английски език на работно ниво.

-Отлично ниво на компютърна грамотност.

-Работа с MS Office, добро владеене на MS Excel.

-Отлични комуникативни умения и работа в екип.

Препоръчителни, но не от съществено значение:

-Умение за работа със складов софтуер.

-Владеене на руски език на работно ниво.

Ние предлагаме:

Конкурентно възнаграждение.

Много добри условия на труд и почивка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.11.2022

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК