Продавач консултант

магазини БИРЕНОТО вече пет години предлагат първокласна чешка бира за жителите на София. За нашия нов обект в Младост 4 търсим

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ

Основни отговорности:
- Консултация на клиентите за видовете бира - горчивина, охмеленост, плътност
- Наливане на наливна бира
- Отчитане на продажбите
- Подреждане на хладилните витрини
- Сортиране на амбалаж
- Поддържане на хигиената в обекта

Изисквания:
- Познания в областта на пивоварството - класификация на бирите, видове хмел, горчивина на бирата, видове малц, плътност
- Компютърна грамотност

Личностни умения:
- Ориентираност към резултатите, адаптивност, находчивост
- Търговско мислене и клиентска насоченост
- Работа в екип, отговорност, целенасоченост
- Умения за приоритизиране на задачи, лоялност и спазване на фирмена политика

Дружеството предлага следните условия:

- Работното време е от 11:00 до 20:00 часа, от Понеделник до Петък
- Заплащането се формира на база твърда заплата и процент от реализирания оборот
- Тримесечни и годишни бонуси на база на постигнати резултати

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Познания в областта на пивоварството

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.12.2022

Организация:

42 Solutions EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за 42 Solutions EOOD може да получите ТУК