Оператор на електронен магазин

Описание

ОПЕРАТОР НА ЕЛЕКТРОНЕН МАГАЗИН
Компанията развива дейности, свързани с разработване и поддръжка на електронни магазини.
Във връзка с разширяване на дейността търсим колега, който да притежава следния профил:

Основни отговорности, с които е свързана длъжността:
- осъществяване на комуникацията, която касае продажбите на различните стоки и услуги на компанията
- обработка на поръчки и комуникация с клиенти за уточняването им
- комуникацията с клиентите е на български и английски езици
- комуникация с доставчици и заявка за доставка на стоки
- получаване на обратна връзка относно оферти към настоящи и потенциални контрагенти на компанията
- актуализиране на база данни с продукти, които се предлагат в сайтовете
- рекламни и маркетингови дейности във връзка с дейността на електронния магазин
- изготвяне на отчети относно дейността
- проучване на основни конкуренти
- анализ на пазара на различните продукти и услуги
Необходимо е да притежавате следното:
- опит на подобна позиция е предимство
- ориентирано към резултати мислене
- владеене на английски език
- умение за работа в екип
- организираност и способност за изпълнение на поставени цели
- умение за планиране и спазване на поставени срокове
- много добри умения за комуникиране с вътрешни и външни за компанията целеви групи (колеги и контрагенти) и умения за водене на преговори
- инициативност
- желание за работа в подобна сфера на дейност
- компютърна грамотност
- предимство е владеене на втори чужд език

Ще очакваме да получим автобиография и снимка, като за интервю ще поканим кандидати, които отговарят на описания профил.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1400 лева на месец

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.02.2023

Организация:

Ди Ем Ай Дивелопмънт ЕООД

Повече информация за Ди Ем Ай Дивелопмънт ЕООД може да получите ТУК