Офис асистент с немски език

УЛМЕР ДМ ООД e създадена през 1993 год. и предлага всичко за промишлеността - скрепителни, задвижващи елементи, лагери, уплътнения, пневматика, електро апаратура, лепилна техника, хидравлика и др
За своя екип фирмата търси да назначи офис асистент.

Основни изисквания:

Много добро владеене на немски език
Добра компютърна грамотност, добри познания в MS Office, работа със специализиран софтуер, боравене с офис техника
Технически познания
Умения за работа в динамична среда
Средно или висше образование
Готовност за работа в екип
Владеенето на английски език и предишен опит на подобна дейност са предимство

Задължения на кандидата:

Обработване на входяща и изходяща електронна поща
Отговаряне на телефонни обаждания
Изготвяне на технически оферти
Изпращане на онлайн поръчки към доставчици
Посрещане на гости на фирмата
Бързо и ефективно справяне с поставените задачи
Съдействие на ръководния екип и техническите сътрудници

Ние Ви предлагаме:

Атрактивно възнаграждение, трудов договор и дългосрочна заетост
Прогресивни бонуси според постигнатите резултати
Коректност в трудовите отношения
Петдневна работна седмица и 8 часов работен ден
Стабилност и сигурност
Малък, добре сработен и сплотен колектив
Точно и навременнo заплащане
Платен годишен отпуск

Ако свободната позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете своята професионална автобиография и мотивационно писмо, в която следва да посочите само минимумът категории лични данни за съответната позиция, според посочените от нас изисквания за заемане на длъжноста. Без предоставяне на тази информация ние не може да извършим подбора за свободната позиция.
„Улмер ДМ“ ООД не изисква изпращане на автобиографии, които съдържат снимки на кандидатите. Ако ни изпратите автобиография, която съдържа снимка, ние ще считаме това за изрично съгласие на кандидата за обработването на снимката му.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Адам Мицкевич 4А

Дата:

07.02.2023

Организация:

УЛМЕР ДМ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за УЛМЕР ДМ ООД може да получите ТУК