Сътрудник административни дейности и продажби

Международна компания,търговец на помпи за специални и агресивни течности търси опитен специалист за позицията СЪТРУДНИК АДМИНИСТРАТИВНИ ДЕЙНОСТИ ПРОДАЖБИ.
Фирмата предлага отлични условия за работа и професионална реализация
Работи се при петдневна работна седмица и има възможност за професионална реализация

Изисквания:
- Образование- средно или висше, предимство техническо
- Опит в работа с административна и/или техническа документация
- Добра компютърна грамотност (Microsoft Office Package, CRM)
- Добри познания по английски език (ниво B1 или по-високо)
- Умение за работа с клиенти и документация
- Внимание към детайлите
- Аналитичност и желание за обучение и развитие
- Шофьорска книжка - се счита за предимство
- Умение за работа в екип

Основни отговорности:
- Организиране на административната дейност на офиса
- Приемане на запитвания от клиенти и избор на помпи въз основа на запитването
- Изготвяне и предаване на оферти
- Работа със системни програми на AxFlow (CRM, ASW, Outlook, Bitrix и др.)
- Комуникация с клиенти- по мейл или телефон
- Предаване на поръчки
- Участие в технически обучения
- Работа в екип

Фирмата предлага:
- Конкурентно фиксирано заплащане
- Работен лаптоп и телефон
- Обучения в чужбина
- Бонус за изпълнение на задачи
- Ваучери за храна
- Допълнителна здравна застраховка

Ако позицията представлява интерес за Вас, имате технически умения и знания и желаете да работите в офис, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1900 до 2200 лева на месец

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

21.02.2023

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК