Регионален представител за дивизия Храни

Търсим Регионален представител за дивизия Храни за София и регион.

Ключово за тази позиция е създаването и поддържането на партньорски отношения с локални ключови клиенти и с дистрибутори с цел по-добро позициониране на продуктите на компанията.

Задължения:
• Управление на отношенията с локални ключови клиенти, с фокус цялостно представяне на продуктите на компанията в точката на продажба
• Листване на продукти на компанията
• Управление на цялостен бюджет на ниво клиент
• Позициониране на рафта спрямо стандартите на компанията
• Договаряне и изграждане на вторични излагания на правилните места в магазина
• Договаряне на брошури и/или друг вид активности с клиента
• Прави ежедневен мърчандайзинг в обектите от графика си, като се стреми да постигне излагане спрямо зададените стандарти на компанията
• Работи в тясно сътрудничество с търговските агенти на Дистрибутора
• Не допуска OOS на рафта и следи винаги стоката в магазина да бъде в добър търговски вид
• Поставя рекламни материали
• Взима и/или допълва заявки при необходимост
• Следи за правилното изписване на етикетите спрямо продукта/вкуса
• Активира промоционални активности (червени етикети, тихи акции, брошури)
• Следи оборотите, които прави всеки един от магазините в графика и се стреми да ги повишава чрез работата си в магазина (асортимент, излагания, активности)
• Следи за иновации и активности на пазара на конкуренцията
• Работи ежедневно с различни мобилни апликации във връзка с текуща отчетност на работния процес

Изисквания:
• Висше образование
• Минимум 2 години опит на сходна позиция
• Средно говоримо и писмено ниво на английски език
• Компютърни умения - MC Office, PowerPoint, Excel – формули, попълване и обработка на данни
• Активен шофьор

Лични качества:
• Умение за самостоятелно приоритизиране и организиране на текущите задачи
• Умение да работи в екип
• Опит в търговията
• Много добри комуникационни умения
• Много добри аналитични умения
• Коректност, честност

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.02.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК