Сътрудник обслужване на клиенти

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Към настоящия момент, за нашия доверен клиент „Rauch Bulgaria” – международна компания и водещ производител на плодови сокове и напитки, търсим да назначим комуникативна и организирана личност за позицията:

Сътрудник Обслужване на клиенти

Основните задължения включват:

• Приемане на поръчки от дистрибутора на стоки по имейл, обработване на заявките в SAP и координиране на доставянето им съвместно с Мениджър Логистика;
• Навременно фактуриране на доставените стоки на клиентите в SAP;
• Контрол върху документацията, свързана с доставките до клиенти;
• Подпомагане и оказване на съдействие на търговския екип относно анонсиране и организиране на различни промоции;

Основни изисквания към позицията:

• Завършено висше образование;
• Предходен опит на сходна позиция в сферата на бързооборотните стоки – 1 година;
• Добра компютърна грамотност и умения за работа в Excel;
• Опит с ERP система – SAP се счита запредимство;
• Работно ниво на владеене на английски език;
• Търговски нюх, отлична комуникация и умения за провеждане на разговори с клиенти.

Компанията предлага:

• Възможност за работа в голяма международно призната компания с високи стандарти за работа.
• Мотивиращо възнаграждение.
• Допълнителни социални придобивки.

Ако предложението предизвика интереса Ви, не се колебайте да кандидатствате още сега!

Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

28.03.2023

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК