Продавач-консултант в строителен хипермаркет сектор електроматериали

Описание

Отговорности:
 Информиране и консултиране за стоките в магазина

Обслужване на клиентите в магазина
 Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект
 Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях
 Постоянно информиране за новите стоки и продукти, предлагани в строителния бранш
 Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект
 Носене на пълна отчетна и материална отговорност

Изисквания:
 Завършено средно или висше образование
 Предишен опит на същата или подобна позиция е предимство
 Отлични комуникативни умения
 Умения за работа в екип, проактивност, търговски усет и ориентация към постигане на резултати
 Високо ниво на самодисциплина и организираност

Компанията предлага:
 Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора
 Работа по трудов договор
 Работно време по утвърден график
 Гарантирано месечно възнаграждение
 Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ЖК Дружба 2, РУМ Дружба 2

Дата:

13.03.2023

Организация:

Ивда Гео ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ивда Гео ЕООД може да получите ТУК