Специалист Корпоративни Продажби

В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа!

Наш партньор е водещ доставчик на решения за управление на риска, застрахователно посредничество и услуги, свързани с човешкия капитал.

Компанията е с богата 20-годишна история и понастоящем разполага с над 500 корпоративни клиента.

За позицията:

Във връзка с разрастването на компанията, търсим търговец с опит в В2В продажбите, който да заеме ключовата позиция „Младши специалист -Бизнес Развитие”.

Ако търсите екип, който ви дава едновременно подкрепа и независимост и искате да работите с едни от признатите експерти в сферата, то кандидатствайте сега!

Отговорности:
Отговаря за търсенето, привличането и развиването на портфолиото от корпоративни клиенти на компанията;
Изготвя оферти и води преговори при сключване на договори;
Осъществява административно съдействие и поддържа клиентската база данни;
Изготвя справки и отчети за извършената дейност;
Презентира компанията пред потенциални клиенти и различни аудитории на различни мероприятия /изложения, семинари, форуми и пр./ .

Компанията предлага:
Отлично стартово възнаграждение;
Ежемесечен паричен бонус, обвързан с постигнатите лични резултати;
Ваучери за храна;
ДЗО;
Multisport карта;
Пълно фирмено обучение и подкрепа;
Развитие във водещ застрахователен брокер;
Приятелска работна среда в екип от професионалисти с призната експертиза в България и чужбина.

Профил на успешния кандидат:
Висше икономическо образование;
Опит в B2B продажби – минимум 6 месеца;
Свободно владеене на английски език;
Опит в сферата на застраховането ще се счита за предимство;
Насоченост към развитие на дългосрочни отношения и постигане на високи резултати;
Проактивност и личен подход към клиентите;
Организационни умения и стремеж към професионално и личностно развитие.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.03.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК