Консултант в строителен хипермаркет

За наш клиент, водещ световен производител на продукти за баня, търсим мотивирани и комуникативни служители за позицията

Отговорности:
• Подпомага консултант-продавачите в търговските вериги като консултира клиентите по отношение на предимствата на продуктите (санитарни смесители, санитарна керамика, душови комплекти), техните технически характеристики и следпродажбено обслужване.
• Консултира клиентите при продажбите по каталог.
• Следи за правилното излагане на продуктите по регалите според стандартите на търговската верига, включително наличности на продуктите, рекламните и комуникационни материали.
• Следи и дава обратна връзка за препоръки от крайни клиенти.
• Информира клиентите за предстоящи или настоящи маркетингови програми за търговските вериги включително съвместни маркетингови активности, промоции, on-line програми и др.
• Участва и провежда обучения на персонала в магазините.
• По отношение на рекламации информира клиентите за условията на рекламация, гаранционни карти, контакти на сервизни центрове без да поема отговорност за разрешаване на конкретна рекламация.
• Предоставя редовни отчети от получените обратна връзка, запитвания и оплаквания от клиенти и / или от търговските вериги.
• Спазва стандартите на компанията по отношение на външен вид и облекло, винаги е в чист и спретнат вид.

Изисквания:
 Завършено средно образование, предимство е образование в областта на строителството / технически науки / икономика
 Опит в продажбите е предимство
 Интерес към технически решения за дома
 Познаване на стандартите за мърчандайзинг и техники на продажби
 Отговорност – отнася се отговорно към поетите задължения, свързани с работата, работното време и вътрешния трудов ред
 Комуникативност – умее да предаде информация по правилен начин, така че да бъде разбрана и като отчита особеностите на събеседника
 Сътрудничество и работа в екип – постоянна съвместна работа с вътрешни и външни партньори, колеги от търговските вериги
 Позитивно отношение
 Умения за убеждаване
 Компютърни умения (MS Office) и работа с електронна поща
 Позицията е подходяща за студенти

Месторабота:
Магазин Практикер на територията на град Пловдив

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение и бонуси, обучение, гъвкав график, карта за транспорт, ваучери за храна, служебно облекло

Лиценз 2418 / 18.12.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

бул. Драган Цанков 26, ет. 1, София 1113, Изток

Дата:

21.03.2023

Организация:

Консултантска компания "Торо Груп С"
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Консултантска компания "Торо Груп С" може да получите ТУК